BEAUTY-LAB

Sládkovičova 16, Pezinok 902 01


Tel.:0944 325 859
lucia.grullova@gmail.com

 podmienky

1. Prosím dostavte sa na objednaný termín na čas.  Meškanie 5 až 10 minút je akceptovateľné, pri meškaní viac ako 15 minút, Vám môže byť odmietnutá služba ak ide o permanentný make-up, vzhľadom na to, že po Vás je objednaná ďalšia zákazníčka.  
 
2.  Meškanie pri doplnení mihalníc bude viesť ku skráteniu času aplikácie.  Platíte za objednaný čas, takže urobím maximum toho čo bude v mojich silách v rámci času, ktorý máte rezervovaný, účtovaná Vám bude plná suma.  
 
3.  Prosím dostavte sa na objednaný termín sama.  Pracujem rýchlejšie a efektívnejšie keď mám na prácu úplný pokoj a môžem sa plne sústrediť.  
 
4.  Prosím nevoďte do salónu deti.  Salón je plný ostrých a nebezpečných predmetov, skalpelov, nožníc, ostrých pinziet a tiež chemikálií a anestéz, ktoré môžu vážne poškodiť zdravie Vášho dieťaťa.  Počas tetovania, alebo aplikácie mihalníc nemám čas ani priestor na to, aby som dávala pozor na Vaše dieťa.  Naviac dieťa behajúce okolo lehátka môže ublížiť aj Vám, keď do mňa drgne a ja poraním Váš zrak alebo pokožku ostrou pinzetou, či microbladingovou čepieľkou.  Prítomnosť dieťaťa v salóne je úplne vylúčená.  Ak sa dostavíte na termín s dieťaťom, bude Vám odmietnutá služba a termín bude potrebné vyplatiť v plnej sume.
 
5.  Ak ste chorá, nachladnutá, škrabe Vás v hrdle, máte nádchu, prosím preobjednajte sa!!!!!!  Zákazníčku, ktorá je viditeľne a počuteľne chorá neobslúžim!!!!!!!  Permanentný make-up sa nevykonáva pri oslabenej imunite, pretože sa pigment neusadí v pokožke, navyše takýto zákrok môže spôsobiť že dostanete horúčku, či zimnicu.  Užívanie antibiotík vyplavuje pigment z tela, čiže sa pigment neusadí tak ako má.  Mihalnice nalepované počas nachladnutia vypadnú a neudržia sa.  A v neposlednej rade prosím,  aby ste boli natoľko ohľaduplné a uvedomili si, že keď si budeme hodinu či dve dýchať navzájom do tváre, nakazím sa od Vás.  Prosím vážte si mňa, moju prácu, môj čas a moje zdravie tak, ako si vážim ja Vás.   Ak príde zákazníčka na aplikáciu mihalníc chorá, bude jej odmietnutá služba, a termín jej bude účtovaný v plnej sume.  Prosím zavolajte mi a presuňte si termín ihneď ako zistíte, že ste chorá.  S radosťou Vám vyhoviem a dám Vám termín o týždeň, i keby to malo znamenať že budem pracovať nad rámec otváracích hodín, nebudem Vám účtovať nič navyše, ale prosím nepríďte do salónu chorá!
 
6.  Pre rezerváciu aplikácie permanentného make-upu sa skladá záloha 50€ odpočítateľná z konečnej sumy služby.  Pre aplikáciu nových klasických mihalníc sa skladá záloha 50€, nových objemových mihalníc 75€.
 
7.  Každý objednaný termín je záväzný a pokiaľ nie je preobjednaný alebo zrušený minimálne 48 hodín, respektíve 2 pracovné dni  vopred, záloha prepadá.  Objednaný termín doplnenia mihalníc, na ktorý sa nedostavíte a nezrušíte ho minimálne 48 hodín vopred, bude potrebné vyplatiť v plnej sume.  Rezervácia nového, náhradného termínu sa potom platí vopred v plnej sume.
 
8  Objednaný termín je možné presunúť z akéhokoľvek dôvodu najmenej 48 hodín vopred a to najviac jeden krát, potom záloha prepadá.
 
9. Pri opakovanom nedostavení sa na termín, rušení a prekladaní termínov doplnenia mihalníc sa budú všetky termíny rezervovať až po uhradení plnej sumy za doplnenie a v prípade že sa nedostavíte na termín, uhradená suma prepadne. Žiadne zmeny termínov nebudú možné.  Rezervácia nového termínu sa bude musieť opäť zaplatiť plnou sumou vopred.
 
10.  Pred objednaním permanentného make-up je nevyhnutná osobná konzultácia, na ktorej sa preberú zdravotné kontraindikácie, oboznámim Vás s tým ako prebieha zákrok a skontrolujem tetované miesto.  Pokiaľ ste zdravotne v poriadku a nič nebráni výkonu permanetného make-upu, rezervujem Vám termín.  Termín sa rezervuje na základe zálohy 50€ odpočítateľnej z konečnej ceny ošetrenia.  Pokiaľ sa na konzultáciu nemôžete dostaviť, pošlem Vám formulár informovaného súhlasu e-mailom.  V takomto prípade je potrebné vyplniť všetky údaje a vyplnený a podpísaný formulár zaslať e-mailom späť.  Zálohu 50€ v takomto prípade uhradíte na účet.  Je nesmierne dôležité skontrolovať si najmä materinské znamienka.  Pokiaľ si nie ste istá, obráťte sa na lekára.  V prípade že sa nedostavíte na osobnú konzultáciu, garantujete za svoj zdravotný stav a tiež za to, že v mieste tetovania nemáte znamienko Vy.  V prípade že sa tam znamienko pred tetovaním na samotnom termíne nájde, alebo sa zistí iná kontraindikácia, ktorú ste zatajila, alebo zanedbala, výkon permanentného make-upu Vám bude odmietnutý a záloha Vám prepadne.
 

Zdravotné kontraindikácie pre permanentný make-up:

- pri ochoreniach štítnej žľazy je trvanlivosť kratšia a pigment nedrží dobre! PMU je pri ochorení štítnej žľazy na vlastné riziko klientky a bez záruky!

- v obočí ani na perách alebo v blízkosti obočia a pier sa nesmie nachádzať materinské znamienko ani čerstvá jazva!!!

- klientka nesmie užívať antibiotiká, acylpirín alebo lieky na riedenie krvi (pri poruche zrážanlivosti je potrebný súhlas od lekára)

- pri alergii na anestetika je ZAKÁZANÁ PIGMENTÁCIA!

- zvýšená krvácanlivosť, znížená zrážanlivosť krvi znamená riziko neuloženia pigmentu

-PMU SA NESMIE VYKONÁVAŤ PRI  HORÚČKACH, NACHLADENÍ, KAŠLI , BOLESTI HRDLA!!!

- zákaz PMU v období tehotenstva a dojčenia

 -pri vysokom tlaku je aplikácia možná, ale tlak musí byť kompenzovaný liekmi

 -pri cukrovke a aplikácii inzulínu je potrebný súhlas od lekára

- PMU sa nesmie vykonávať pri poruche imunity , HIV

- po chemoterapii najskôr po 6 mesiacoch, prípadne so súhlasom lekára

- v prípade aplikácie  na pery je potrebné preliečenie proti herpesu / postup na vyžiadanie/

- osobám mladším ako 18 rokov smie byť permanentný make-up aplikovaný iba s písomným súhlasom rodiča.

- permanentný make-up sa nevykonáva v prvých 2 dňoch menštruácie

- aplikácia permanentného make-upu cez starší permanentný make-up z iného salóna je bez záruky a na vlastné riziko klientky

Na aplikáciu PMU je potrebné prísť najedená, zavodnená. 24 hod je ZAKÁZANÁ konzumácia alkoholických nápojov. Min 14 dni bez solária, slnenia. PRI NEDODRŽANÍ TÝCHTO OPATRENÍ  NEBUDE PMU správne usadený v pokožke. VLASTNÁ APLIKÁCIA PMU SA VYKONÁVA AŽ PO PREDKRESLENÍ A SCHVÁLENÍ KLIENTOM.

Kontraindikácie pre aplikáciu mihalníc:

 • Zákazníčka nesmie byť nachladnutá, mať nádchu a bolesť hrdla
 • Alergia na kovové predmety, na lepidlá, čistiace prostriedky
 • Alergická reakcia na umelé mihalnice v minulosti
 • Ekzém  na tvári
 • Klaustrofóbiou
 • Infekciu očí, resp. očných kanálikov
 • Chemoterapia
 • Akékoľvek iné ochorenie  očí, resp. okolia očí a očných kanálikov, akákoľvek hormonálna terapia či akákoľvek iná dlhodobá liečba nesúvisiaca s očami
 • V tehotenstve sa vplyvom hormónov umelé mihalnice neudržia, takže je akákoľvek aplikácia bez záruky

 

Je nevyhnutné dodržiavať nasledovné pokyny na starostlivosť o mihalnice:

 • Mihalnice si nebudem pretierať, poťahovať ani vytrhávať
 • V oblasti mihalníc nebudem používať prípravky na báze olejov
 • Nebudem používať maskaru
 • Očné tiene linky budem odličovať vatovou paličkou s pomocou micelárnej vody
 • Mihalnice si budem ráno aj večer každý deň  umývať vodou a 3x do týždňa použijem špeciálny mihalnicový šampón!!!
 • Som si vedomá že pokiaľ nebudem chodiť na doplnenie mihalníc každé 3 týždne a nebudem dodržiavať správnu starostlivosť a dokonalú hygienu, salón nie je zodpovedný za padanie a stav mojich mihalníc