BEAUTY-LAB

Sládkovičova 16, Pezinok 902 01


Tel.:0944 325 859

Permanentný make up

Microblading - Obočie

Microblading, vláskovanie, ručné čiarkovanie čepieľkou, Softap...  Aký je v tom rozdiel?  Žiadny.  Hovoríme stále o jednej a tej istej veci.  Metodológia a technika microbladingu sa rokmi vyvíjala a zdokonaľovala a tak sa postupne aj menil názov tak aby túto službu čo najlepšie charakterizoval.  V podstate ide o vpravovanie pigmentov do pokožky do hĺbky cca 0,3 – 0,5 mm pomocou ručnej čepieľky a takzvané kreslenie a imitovanie  prirodzeného rastu chĺpkov v obočí s veľmi prirodzeným výsledkom.  Tento typ permanentného make-upu je vhodný pre každú ženu ale najlepšiu službu urobí práve dámam s jemnými alebo chýbajúcimi chĺpkami.  Doba pigmentácie je individuálna, zvyčajne udávaná doba výdrže pigmentu je 2 až 3 roky.

Samotnému zákroku predchádza bezplatná konzultácia, pri ktorej sa pristupuje individuálne ku každej zákazníčke. Preberieme spolu možnosti, ktoré sú pre Vás vhodné. Dohodneme sa na tvare a farbe pigmentovaného miesta. Zodpovedia sa všetky otázky a ak sa klientka rozhodne nechať si urobiť PMU dohodneme sa na termíne.

Ombré púdrové obočie

Na rozdiel od microbladingu pri tejto technike vytvárame dojem jemného púdrového nalíčenia ktorý je pri koreni nosa svetlejší a postupne sa zintenzívňuje a stmavuje smerom k spánkom.

Star brows (microblading + púdrové obočie)

Kombinácia microbladingu a ombré púdrového obočia prináša výhody oboch techník v jednom luxusnom a veľmi modernom dizajne.

Kolorovanie pier

Mikropigmentácia poskytuje vyťaženým ženám a športovkyniam krásne upravenú tvár počas celého dňa i noci, je odolná voči vode a potu. 

Tieňované pery 3D

Touto technikou dosiahneme veľmi jemný a prirodzený výsledok podobný tomu keď si nanesiete na pery svoj obľúbený odtieň kontúrovacej ceruzky a jemne ju rozotriete do stratena.  Tetuje sa kontúra vo farbe podľa vášho výberu a pery sa jemne roztieňujú smerom dovnútra.

Plnekolorované pery 4D

Táto metóda je určená pre zákazníčky s akýmkoľvek typom pier, rieši mierne asymetrie, dá sa ňou docieliť optické zväčšenie pier, ba dokonca modelácia neexistujúcich pier.  Pri tejto metóde sa pery pigmentujú buď dvomi alebo až 4 odtieňmi podľa výberu klientky.  Pri kolorovaní sa na kontúru používa prechod od tmavšieho pigmentu, ktorý plynulo prechádza do svetlejšieho smerom k stredu úst.  Najsvetlejší pigmet je aplikovaný do stredu pier, rozjasňuje, zväčšuje pery a dodáva im plastický, plný a zmyselný vzhľad.  Mikropigmentácia plnekolorovaných pier Vám prináša vhodné riešenie ako mať krásne upravené pery 24 hodín denne, pre zvýraznenie stačí iba pretrieť pery balzamom či bezfarebným leskom na pery.

Rejuvenizácia pier  5D

U zákazníčok nad 50 rokov, u ktorých sa vytvoril nad hornou perou vejárik zvislých vrások je možné vykonať rejuvenizáciu tejto oblasti použitím veľmi svetlého pigmentu telovej farby ktorým sa orámuje horná pera a ktorý sa aplikuje do línií vrások , čím sa zosvetlí tieň zalomený vo vráske a opticky sa tak pery zväčšia, nadvihnú a omladia.

 

Kontraindikácie (kedy nie je vhodné robiť pmu)

·         Pri zvýšenej cukrovke (keď sa podáva inzulín)

·         Pri alergii na anestetiká

·         Pri tvorbe keloidných jaziev

·         V tehotenstve, pri kojení

·         Keď je pokožka veľmi opálená (spálená)

·         Pri poruche imunity, HIV,  hepatitíde,

·         po chemoterapii najskôr po 6 mesiacoch

·         Pri ochoreniach štítnej žľazy (Permanentný make up slabšie a kratšie drží)

·         Pri zvýšenej krvácavosti, zníženej zrážanlivosti krvi

·         Nesmie sa tetovať cez materské znamienka

·         Nesmie prebiehať zápalové ochorenie, nachladnutie, nádcha, bolesť hrdla

·         Nesmú sa brať antibiotiká

·         V mieste tetovania nesie byť ekzém ani iné kožné ochorenie

·         v prípade aplikácie  na pery je potrebné preliečenie proti herpesu / postup na vyžiadanie/

 

 

Celý obsah uvedený na webovej stránke www.beauty-lab.sk podlieha autorským právam podľa
zákona č. 185/2015 Z. z. a jeho kopírovanie je trestné.