BEAUTY-LAB

Sládkovičova 16, Pezinok 902 01


Tel.:0944 325 859

Predlžovanie mihalníc - APLIKÁCIa SYNTETICKÝCH, HODVÁBNYCH, KAŠMÍROVÝCH, NANO 1D - 3D, 4D, 6D RAPID WINGS,  XD RUSSIAN VOLUME MIHALNÍC

Predĺženie mihalníc je moderná metóda, ktorá umožní predĺženie prírodných rias akejkoľvek dĺžky a hustoty.  V mojom salóne môťete využiť najmodernejšie postupy a najnovšie svetové trendy v predlžovaní rias.  Predlžovaniu mihalníc sa venujem už 7 rokov a mám odpraxovaných takmer 20.000 hodín pri aplikácii všetkých typov mihalníc.  Zverte sa do rúk odborníkom!

Ploché flat X - wrap kašmírové a hodvábne mihalnice 1D, 3D (technika 1:1)

Predĺženie rias metódou riasa na riasu je spôsob, ako zvýrazniť vaše oči pre všedný deň i na spoločenské akcie. Pri správnej aplikácii nemajú bežné aktivity, ako šport, sprchovanie alebo plávanie žiadny vplyv na ich pevnosť a vzhľad. Prirodzený obnovovací cyklus rias, trvá priemerne 90 dní. Riasy sa každé 2-3 týždne dopĺňajú a tým je zaručená stálosť ich luxusného vzhľadu. Prírodné riasy nie sú touto metódou trvale poškodzované. Dlhé a husté riasy Vám zaručí zvodný a neodolateľný pohľad. 

Permanentné predlžovanie rias je vynikajúca a obľúbenejšia alternatíva ku všetkým druhom úprav rias. Revolučná technika v predlžovaní mihalníc. Táto technika vám prepožičia dlhé, natočené a husté mihalnice, ktoré pôsobia úplne prirodzene. Riasy sú odolné voči vode, nevyžadujú náročnú údržbu a preto sú vhodné k dennému noseniu. Technika sa vykonáva s pomocou špeciálneho lepidla aplikácií riasy na riasu, preto sú takto predĺžené riasy na nerozoznanie od prírodných.
Sú to jednotlivé syntetické riasy, ktoré sú natočené tak, aby kopírovali prirodzené riasy. Sú aplikované individuálne, aby výsledkom bol prirodzený, elegantný a zvodný vzhľad. Sú skvelé pre špeciálne príležitosti aj každodenné nosenie.

 

XD Russian Volume mihalnice (ultra tenké nano mihalnice ručne modelované do snopčeka na 1  prírodnú riasu)

Ide o náročnú techniku ručnej modelácie snopčeka viacerých jemných nano-mihalníc na jednu prírodnú riasu. Táto technika prináša dramatický efekt predĺženia a najmä zahustenia s použitím veľmi jemného materiálu ktorý nezaťažuje a neničí prírodné mihalnice.

6D Wings Volume  (ultra tenké mihalnice predmodelované do snopčekov 6:1)

Objemové mihalnice určené na zahustenie prírodných rias v rýchlejšom čase.  Používame predmodelované snopčeky mihalníc.
 
Celý obsah uvedený na webovej stránke www.beauty-lab.sk podlieha autorským právam podľa
zákona č. 185/2015 Z. z. a jeho kopírovanie je trestné.